Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi

Geleceği Yönetiyoruz

Şehir Yapı sahip olduğu varlıklara sürdürülebilir katma değer sağlayan, yönettiği AVM'lerde  ve diğer  projelerde yüksek başarılara imza atan, portföyündeki ofislerin performansı ile örnek teşkil eden, alışveriş caddelerinde bölge sakinlerinin ihtiyacına cevap veren ve kira getirisi yüksek ulusal ve uluslararası  markaları bir araya getirmeyi başaran alanında uzman bir yönetim firmasıdır.

Şehir Yapı;  yönetmekte olduğu projelerde ödün  vermeden sürdürdüğü toplam kalite anlayışı ve  yüksek memnuniyet ilkesi sayesinde; mevcut konut projelerinde   konut satışlarında büyük başarılara imza atmaktadır. 
Şehir Yapı, tesis yönetimini üstlendiği projelerde kalite ve sürdürülebilirlik hedefi ile sektörün zirvesine doğru emin adımlarla ilerleyen gayrimenkul yönetim firmasıdır.

Şehir Yapı, Sur Yapı bünyesinde bulunan projelerinin yanı sıra sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde Sur Yapı grubu dışındaki  AVM, ofis, alışveriş caddesi, konut, camii, devremülk, kültür- sanat merkezi, varlık - mülk yönetimi, proje geliştirme (arazi seçimi ve lokasyon değerleme - belirleme - piyasa analizi - mimari renovasyon ve inovasyon çalışmaları) kiralama - yeniden kiralama  yönetimi, kiracı ilişkilerinin yönetilmesi, sözleşme yönetimi, tahakkuk ve tahsilat yönetimi pazarlama yönetimi,  emlak danışmanlığı ve emlak yönetimi alanlarındaki faaliyetini her geçen gün geliştirerek sürdürmektedir.

Sur Yapı'nın, farklı alanlarındaki işletme - yönetim faaliyetlerinin yürütülmesi. Ülkenin değişen ve gelişen  yapısına ve ihtiyaçlarına uygun hizmet alanlarının geliştirilmesi ve yönetilmesi hedefleri arasındadır.    

Gayrimenkulunuz yönetimi ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.