Sur Yapı Antalya

Sur Yapı, Antalya'da 1 milyon 300 bin m2'lik alanda 19 bin konut, dükkân, home ofis ve diğer üniteler inşa ederek toplamda 70 bin kişilik Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesini hayata geçiriyor.

Sur Yapı Antalya; modern bir şehrin tüm imkânlarını ve doğanın tüm güzelliklerini size sunuyor. Evinizden çıktığınız anda kapınız doğaya ve eğlenceye açılıyor. "Akıllı Şehir" olma özelliği taşıyan Sur Yapı Antalya'da, her birine tramvayla ulaşabileceğiniz eğitim-sağlık kurumları, alışveriş caddeleri, mağazaları, kafe ve restoranları, müze ve kütüphanesi, teknoparkı, camileri,  157 bin m2'lik alanda bol oksijenli dev şehir parkı ve sosyal alanlar kısacası ihtiyacınız olan her şey  yanı başınıza geliyor.

Sur Yapı Antalya
Sur Yapı Antalya
Sur Yapı Antalya
  • Gayrimenkul TipiKonut
  • Gayrimenkul Büyüklüğü211.020
  • Boş Alan10-500 M2
  • Türü Kiralık
  • Otopark Kapasitesi2.424
  • Web Sitesi
Ön Kiralama Formu

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.

Sur Yapı Antalya, Türkiye'nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Kepez'de yükseliyor. Konumu itibari ile Antalya Bulvarı üzerinden şehrin her noktasına aracınızla kolayca gidebileceğiniz gibi, Sur Yapı Antalya'ya özel durağı olan Antray'la da; otobüs terminaline, Kaleiçi ve Antalya Havalimanı gibi önemli noktalara tek vasıtayla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

YOL TARİFİ AL