Sur Yapı Exen

Şehrin merkezindeki Çamlıca eteklerinde yer alan Sur Yapı Exen, hem dikey hem yatay yaşam alanları ile 187 bin 116 m2 arsa inşaat alanı üzerinde 17 blok, 1038 konut  ve 2200 m2 ticari alandan oluşuyor. Exen İstanbul denizden 233 metre yükseklikte spor yapabilme keyfi de dahil olmak üzere her daire önünde bulunan yeşil alanları ile bir rezidansta yaşamanın tüm ayrıcalıklarını bol oksijenli ve ferah alanları ile sunuyor.

Sosyal ve kültürel  alanları ile dikkat çeken Exen İstanbul'da; tenis kortu, voleybol, basketbol, streetball ve mini futbol sahaları, 700 m2 fun golf sahası, açık yüzme havuzu, matematik bahçesi, kum, çakıl, ahşap ve çimenden oluşan zen bahçesinin yanı sıra pek çok tema ve hobi bahçesinde ruhunuzu dinlendirip kendinize ve hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. .

Exen İstanbul yaşam alanlarının yanı sıra içerisindeki ticari ünitelerden oluşan Alışveriş Caddesi ile de her türlü ihtiyaca cevap verecek şekilde planlanmıştır. Exen İstanbul; Ofis, konut ve ticari birimleri ile  kente değer katması hedeflenmiş ve tüm ayrıntıları düşünülerek şekillenmiştir.

15 Temmuz Şehitler Köprüsün'e 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise  sadece 10 dakika uzaklıkta  bulunan Exen İstanbul iki köprünün kesiştiği yerde; İş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin ortasında tam bir bağlantı noktasıdır. 

Sur Yapı Exen
Sur Yapı Exen
Sur Yapı Exen
Ön Kiralama Formu

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.