Sur Yapı Marka

Bursa'da Lükse Atılan İmza

Konut ve alışveriş merkezini tek bir projede harmanlayan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi; Bursa'nın en prestijli bölgesi Nilüfer'de, şehrin en elit projesidir.

Sur Yapı Marka,  ulaşım alanlarına yakınlığı, şehir parkına komşu olması ve etrafındaki prestijli konut  projeleriyle bölgenin en değerli noktasında yer almaktadır.

Çevre sakinlerinin vazgeçilmez buluşma noktası olan Sur Yapı Marka; konutları , sosyal alanları, mağazaları,  eğlence merkezi, sinema salonları, kafe ve restorantlarıyla kent dokusu içinde her türlü detayı bir arada harmanlıyor.

Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nde sokağın eğrisel formu kullanılarak keyifli bir sokak  temalı  dolaşım alanı sizleri bekliyor.

Bursa'nın en gözde projesi olan Sur Yapı Marka, toplamda 231.556m2'lik inşaat alanı üzerinde, 70.633m2 kiralanabilir alana sahip Alışveriş Merkezi, 373 rezidans ve home ofisi ile karma bir projedir.

Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
Sur Yapı Marka
  • Gayrimenkul TipiAvm
  • Gayrimenkul Büyüklüğü231.556
  • Boş Alan10-2000 m2
  • Türü Kiralık
  • Mağaza Kiralanabilir Alan70.633
  • Mağaza Sayısı250
  • Otopark Kapasitesi800
  • Web Sitesi
YETKİLİ KİŞİ
Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı

Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı
0 553 380 21 46
sibel.gungor@suryapi.com.tr

Ön Kiralama Formu

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.

Sur Yapı Marka, Uludağ manzarası, zengin sosyal tesis alanları, sinema salonları, çocuk eğlence merkezi, farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranları  bir çoğu Bursa'da ilk defa mağaza açan 250 yerli ve yabancı markaya ev sahipliği yapmaktadır. Sur Yapı Marka'da  1800 araç kapasiteli açık ve kapalı otopark alanı bulunmaktadır.

Sur Yapı Marka, Sur Yapı - Ekart ortak projesidir.

YOL TARİFİ AL