Axis İstanbul

İstanbul'un En Ulaşılabilir Noktası

Axis İstanbul, sadece suites, ofis/alışveriş merkezi değil, yaşam kalitenizi yükselten ulusal ve uluslararası markaları  içinde barındıran, tam bir alışveriş ve yaşam alanıdır. Axis İstanbul suites, ofis ve  alışveriş merkezi, Haliç ve şehir manzarasıyla tarihi yarımadaya komşu merkezi bir konumda yer almaktadır. 

 

Sizi geniş bir meydanla karşılayan Axis İstanbul, davetkâr formları ve hareketli bölge planlamasıyla zamanın nasıl geçtiğini unutturuyor. Yaşamınızı kolaylaştıracak tüm unsurları içinde barındıran Axis İstanbul, 131 bin 418 m2 inşaat alanı üzerinde 40 bin 067 m2 kiralanabilir alanda her türlü günlük ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz 130 mağazası, günün stresinizi üzerinizden atabileceğiniz spor merkezi, çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için oyun alanları, 1400 kişilik oturma kapasitesine sahip Türk ve dünya mutfaklarından farklı lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve kafeleri, yüksek ses ve görüntü teknolojisine sahip sinema salonları ve zengin marka yelpazesiyle tüm gereksinimlerinizi tek bir notada karşılayabileceğiniz  suites, ofis ve alışveriş merkezi projesidir. 

Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
Axis İstanbul
  • Gayrimenkul TipiAvm
  • Gayrimenkul Büyüklüğü131.418
  • Boş Alan10-2000 m2
  • Türü Kiralık
  • Mağaza Kiralanabilir Alan40.067
  • Mağaza Sayısı130
  • Otopark Kapasitesi1.000
  • Web Sitesi
YETKİLİ KİŞİ
Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı

Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı
0 553 380 21 46
sibel.gungor@suryapi.com.tr

Ön Kiralama Formu

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.

Çok fonksiyonlu bir yaşam kompleksi olarak planlanan Axis İstanbul 'da; Alışveriş Merkezine ek olarak A plus 203 Ofis alanı yer almaktadır. Bölgedeki kentsel dönüşüme öncülük eden Axis İstanbul mükemmel ulaşım olanakları, modern mimarisi ve geniş marka yelpazesi ile bölge ekonomisinin canlanmasında büyük bir öneme sahiptir.

Axis  İstanbul,  Sur Yapı -  Hayat Holding ortak projesidir. 

YOL TARİFİ AL