Sur Yapı Metrogarden

Havası Başka!

Anadolu Yakası'nın büyüyen ilçesi Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe' nin odak noktasında bulunan Sur Yapı Metrogarden ana yollar ve toplu taşıma ağlarının tam ortasında yer almaktadır

Yarı açık konsept olarak tasarlanan, modern mimariye sahip Sur Yapı Metrogarden Alışveriş Merkezi 77 bin 039 m2 inşaat alanı üzerinde, 36 bin 400 m2 kiralanabilir alanda 124 ulusal ve uluslararası markaya hizmet veriyor. Bölge halkının tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarına tek başına cevap verebilen Sur Yapı Metrogarden Alışveriş Merkezi, gördüğü  yoğun ilgi  nedeniyle var olan ticari alanlarına ek olarak,  ilave edilecek 15.000 m²'lik kiralanabilir alan ile büyümeye ve bölgesinin yükselen değeri  olmaya  devam ediyor.

Ulusal ve uluslararası markaları, gusto lezzetleri içinde barındıran kafe ve restoranları, çocuk - eğlence merkezi, sinema salonları, tekno marketi, ev dekorasyondan modaya; en sevilen markaların buluştuğu Sur Yapı Metrogarden, çevre halkı için alışveriş ve yaşamın kesiştiği tek adrestir.

Sur Yapı Metrogarden
Sur Yapı Metrogarden
Sur Yapı Metrogarden
Sur Yapı Metrogarden
Sur Yapı Metrogarden
  • Gayrimenkul TipiAvm
  • Gayrimenkul Büyüklüğü77.039
  • Boş Alan10-2000 m2
  • Türü Kiralık
  • Mağaza Kiralanabilir Alan36.400
  • Mağaza Sayısı124
  • Otopark Kapasitesi742
  • Web Sitesi
YETKİLİ KİŞİ
Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı

Sibel Çoban Güngör - Kiralama Uzmanı
0 553 380 21 46
sibel.gungor@suryapi.com.tr

Ön Kiralama Formu

Kiracı & Kiracı Adayı Aydınlatma Metni içerisinde yer alan açıklamalar kapsam ve sınırında, Şehir Yapı aracılığıyla ve/veya Şehir Yapı ile gerçekleştirdiğimiz/gerçekleştirmek istediğimiz mülk pazarlama ve yönetimi, kiralama vs başvuru süreci ve kiralama ilişkisi ile ilgili olarak kişisel verilerimin işlenmesine onay veriyorum.

Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ile Sur Yapı Metrogarden AVM'ye direkt ulaşım sağlanabilmektedir. Otobüs hatları ile kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısı ile Sur Yapı Metrogarden AVM'yi toplu ulaşımın merkezi haline  getiriyor.  Sur Yapı Metrogarden AVM ‘den Üsküdar'a ulaşım ise sadece 30 dakika sürüyor. 

Sur Yapı Metrogarden AVM , Sur Yapı - Kapadokya Gayrimenkul ortak projesidir.

YOL TARİFİ AL